top of page

18.2.2020

AŞK ŞARKILARI - TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KONSERİ

Melda Kuyucu Kılıç Şefliğinde Pendik Yunus Emre Kültür Merkezinde Pefhem Türk Sanat Müziği Topluluğu ve AKMD Türk Sanat Müziği Korosu olarak ortaklaşa verdiğimiz konserimizde, Geçmişten günümüze kadar uzanan ve kalpleri dokunan aşk şarkılarını seslendirdik. 

22.4.2019

TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU ''EGE'DEN ESİNTİLER'' KONSERİ

23 Nisan 2019 Salı Akşamı....
Kadıköy Evlendirme Dairesi Salonu'nda...
gerçekleşen...
ACARKENT KÜLTÜR MÜZİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİMİZİN TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU'nun...KİSTİK FİBROZİS YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ Yararına yaptığı...."EGE'DEN ESİNTİLER"Konserinden kareler...
AKMD Başkanı AYŞE TUNALI Hanıma ve YÖNETİMİNE
Koro Şefi NURSAÇ DOĞANIŞIK'a ve 
Sunucu BAŞAK İKİZ Hanıma teşekkür ediyor,
Emeği geçen tüm korist ve solist arkadaşları yürekten kutluyoruz...

22.4.2019

Copy Of -TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU ''EGE'DEN ESİNTİLER'' KONSERİ

23 Nisan 2019 Salı Akşamı....
Kadıköy Evlendirme Dairesi Salonu'nda...
gerçekleşen...
ACARKENT KÜLTÜR MÜZİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİMİZİN TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU'nun...KİSTİK FİBROZİS YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ Yararına yaptığı...."EGE'DEN ESİNTİLER"Konserinden kareler...
AKMD Başkanı AYŞE TUNALI Hanıma ve YÖNETİMİNE
Koro Şefi NURSAÇ DOĞANIŞIK'a ve 
Sunucu BAŞAK İKİZ Hanıma teşekkür ediyor,
Emeği geçen tüm korist ve solist arkadaşları yürekten kutluyoruz...

18.4.2019

NOSTALJİK POP KOROMUZUN ''DÜNDEN BU GÜNE NOSTALJİK ESİNTİLER KONSERİ''

Acarkent Kültür Müzik ve Dayanışma Derneği NOSTALJİK POP KOROSU ''DÜNDEN BU GÜNE NOSTALJİK ESİNTİLER'' KONSERİ
Gecenin kahramanları Kıymetli Hocamız Sayın İskender DOĞAN'a ve koroda bulunan tüm arkadaşlarımızı emekleri ve başarılarından dolayı kutluyoruz..

19.04.2019 Cuma akşamı gerçekleştirilen konserimizde Saat 19 00 itibari ile konser öncesi kokteylimizle başladı, 
Kokteyl sırasında Ulaş ATA Hocamızın eğitmenliğinde çalışmalarına devam eden dans sınıflarımız keyifli bir gösteri gerçekleştirdiler.
Nostaljik Pop koromuzun saat 20 00 itibari ile başlayan Nostalji yolculuğu Sayın Yavuz SEÇKİN'in esprili sunumları ile başlayıp, Kıymetli hocamız İskender DOĞAN'ın KAN ve GÜL Parçasını seslendirmesi ile final yaptı.
Hep bir ağızdan söylenen İZMİR Marşımızla gecemiz sonlandı.
Öncelikle Sanata Sanatçıya ve Kültüre vermiş oldukları desteklerden ötürü Başta Sayın Ayşe TUNALI NARMAN Başkanımıza,Başkan yardımcımız Sayın Nuray MARÇAK Hanıma ve tüm yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Organizasyonumuza desteklerinden dolayı MASLAK LİONS Kulübü yönetimine de ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz.

19.3.2019

SEDAT SİMAVİ ORTAOKULU CEM MARÇAK MÜZİK SINIFI AÇILIŞI

ACARKENT KÜLTÜR MÜZİK VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN ''BİR ENSTRUMAN BİR HAYAT KURTARIR'' PROJESİ KAPSAMINDA BEYKOZ SEDAT SIMAVİ ORTAOKULU ''CEM MARÇAK'' MÜZİK SINIFI AÇILIŞMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK.
DESTEKLERİNDEN DOLAYI SAYIN NURAY MARÇAK HANIMA VE AKMD YÖNETİM KURULUNA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
AYRICA BEYKOZ KAYMAKAMIMIZ SAYIN AHMET KATIRCI'YA ,İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN KAZIM BOZBEY'E KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ
SEDAT SİMAVİ ORTAOKULU MÜDÜRÜ SAYIN ,ÖGRETMENLERİ VE ÇALIŞANLARINA MİSAFİRPERVERLİKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİZİ BİR BORÇ BİLİYORUZ

3.3.2019

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİMİZ

04 03 2019 Pazartesi  Pop Koromuz ile 8 Mart Kadınlar günü Etkinliği olarak Öğlen Yemeğinde bir araya geldik katılım sağlayan tüm dostlarımız teşekkür ediyoruz.
Ayrıca AKMD Yönetimine ve MASLAK Lions Kulubüne desteklerinden dolayı  teşekkür ediyoruz

10.1.2019

ANADOLU HİSARI ORTAOKULU NİZAMETTİN ÇAĞLAR MÜZİK ODASI AÇILIŞI

11 01 2019 CUMA GÜNÜ ANADOLU HİSARI ORTAOKULDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MÜZİK ODASI AÇILIŞIMIZ,
NİZAMETTİM ÇAĞLAR MÜZİK ODAMIZIN AÇILMASI İÇİN EMEK HARCAYAN VE KATKI SAĞLAYAN DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN SAYIN AYŞE TUNALI BAŞKANIMIZ OLMAK ÜZERE AKMD YÖNETİMİNE,MÜZİK ODAMIZIN AÇILIŞINA VERDİKLERİ KATKILARDAN DOLAYI SAYIN OYA YONTAR HANIMA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUZ....

5.1.2019

HEY GİDİ KARADENİZ..... THM KOROMUZUN KARADENİZ GECESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

06 01 2019 PAZAR AKŞAMI BİR ARAYA GELEN DOSTLARIMIZLA VE SAYIN HOCAMIZ NURSAÇ DOĞANIŞIĞIN YÖNETİMİNDEKİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROMUZLA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADIK 
ACARKENT KÜLTÜR MÜZİK VE DAYANIŞMA DERNEĞİ OLARAK BU GECENİN GERÇEKLEŞMESİNDE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA BAŞKANIMIZ AYŞE TUNALI OLMAK ÜZERE TÜM YÖNETİM KURULUNA ,SAYIN NURSAÇ DOĞANIŞIK HOCAMIZA, TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU ÜYELERİNE VE AKMD ÇALIŞANLARINA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

30.12.2018

HOŞGELDİN 2019

2019 YILININ SAĞLIK HUZUR ve MUTLULUK GETİRMESİ DİLEKLERİMİZLE

AKMD YÖNETİM KURULU   

21.12.2018

TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KONSERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK......

BAŞKANLIĞINI SANATÇI AYŞE TUNALI’NIN YAPTIĞI ACARKENT KÜLTÜR MÜZİK VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ MUSİKİ TOPLULUĞU, ACARKEN TED KOLEJİ SALONUNDA YUSUF NALKESEN ŞARKILARINDAN OLUŞAN VE GELİRİ SOKAK HAYVANLARI YARARINA KULLANILACAK KONSER VERDİ.

MELDA KUYUCU’NUN ŞEFLİĞİNİ YAPTIĞI, MUSTAFA YOLAÇAN’IN SUNUCULUĞUNU YAPTIĞI KONSERDE, TOPLULUĞUN ESKİ ŞEFİ YILDIRIM BEKÇİ’DE ESKİ ÖĞRENCİLERİNİ YALNIZ BIRAKMADI.

KONSER ÖNCESİ VE ARALARDA YAZAR ELİF TEZCAN’DA GELİRİ SOKAK HAYVANLARINA MAMA ALMAK İÇİN KULLANILACAK “DUY GÖR HİSSET” ADLI KİTABINI İMZALAYARAK OKURLARIYLA BULUŞTURDU.

ŞEF MELDA KUYUCU YÖNETİMİNDEKİ ACARKENT MUSİKİ TOPLULUĞU ÜYELERİ BİRBİRİNDEN GÜZEL YUSUF NALKESEN ESERLERİNİ BAŞARIYLA İCRA ETTİLER

GECENİN KONUK SANATÇISI MEHSEM ÖZŞİMŞİR KISA REPERTUVARINI GEÇERKEN, KORONUN ESKİ ŞEFİ YILDIRIM BEKÇİ, YENİ ŞEF MELDA KUYUCU, DERNEK BAŞKANIMIZ  AYŞE TUNALI, SUNUCU MUSTAFA YOLAÇAN’IN ISRARLI DAVETLERİYLE KONUKLARA BİRER ESER İCRA ETTİLER. SON OLARAK AYŞE TUNALI’NIN RİCASIYLA KONUK KORO ŞEFİ DOĞAN TANYER BİR ESER İCRA ETTİ.

KONSERE EMEĞİ GEÇEN SANATÇILARA KENDİ ADLARINA DİKTİRİLEN FİDANLAR İÇİN TEMA VAKFI TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLİRKEN, ESKİ ŞEF YILDIRIM BEKÇİ’YE ÖNCEDEN VERİLMESİ PLANLANAN ÖZEL PLAKETİ VE TEMA VAKFI TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİ.

SUNUCU MUSTAFA YOLAÇAN, ŞEF MELDA KUYUCU, ESKİ ŞEF YILDIRIM BEKÇİ VE BAŞKANIMIZ AYŞE TUNALI KONUKLARA GECENİN KONSEPTİNE UYGUN OLARAK KISA KISA HİTAP EDEREK TEŞEKKÜR ETTİLER.

21.12.2018

TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ

22 ARALIK 2018 CUMARTESİ  GERÇEKLEŞECEK TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROMUZUN YUSUF NALKESEN ŞARKILARININ İCRA EDİLECEĞİ KONSERİMİZE BEKLERİZ

KONSERİMİZ SOKAK HAYVANLARI YARARINA DÜZENLENECEĞİNDEN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ  

9.11.2018

10/KASIM/2018 SAYGI DURUŞU ve ATATÜRK'ü ANMA PROGRAMI

ACARKENT KÜLTÜR MÜZİK ve DAYANIŞMA DERNEĞİ OLARAK BEYKOZ KAYMAKAMLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN TÖRENDE GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün  80.ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE ÇELENK BIRAKARAK SAYGI DURUŞUNDA BULUNDUK

1 / 1

Please reload

Title Goes Here

I’m a paragraph. Double click

me or click Edit Text. It's easy  to make it your own.

Learn More

I’m a paragraph. Double click

me or click Edit Text. It's easy  to make it your own.

Title Goes Here

Learn More
bottom of page